Проєктор Б/У SANYO PLC-XU41
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: XU41
+380 (68) 800-85-00
Менеджер
- +380 (93) 733-97-72Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
технічні характеристики
| Технологія проєктування | LCD |
| Матриця | 0,79|, активна TFT, 3-панельна, 4:3 |
| Роздільна здатність матриці | 1024×768 |
| Об'єктив | зум 1,2x; F = 1,7-2,1; f = 26,7-32 мм |
| Лампа | 200 Вт, SHP |
| Термін експлуатації лампи | немає даних |
| Світловий потік | 1500 лм, ANSI |
| Глибина кольору | 16,7 млн. квітів |
| Контрастність | 450:1 (лампа в режимі «AUTO») |
| Розмір проєктованого зображення, діагональ, 4:3 (у дужках — відстань до екрана за крайніх значень зуму) | минимум 0,84 м (N/A — 1,3 м) |
| максимум 7,62 м (10,0 м — N/A) | |
| Входи |
|
| Виходи |
|
| Частота розгортання | горизонтальна: 15-100 кГц |
| вертикальна: 50-100 Гц | |
| Формати вхідного сигналу | телевізійні: NTSC 3.58, NTSC 4.43, PAL, PAL-M, PAL-N, SECAM |
| компонентні відеосигнали Y/Cb/Cr (Y/Pb/Pr): DVD, SDTV, HDTV (480i/480p/576i/576p/720p/1035i/1080i) | |
| аналогові RGB-сигнали: VGA-SXGA+ (640×480 — 1400×1050 пікселів) | |
| Вбудована звукова система | 1 Вт, моно |
| Рівень шуму | немає даних |
| Розміри (Ш×В×Г) | 298×71×213 мм |
| Маса | 2,7 кг |
| Напруга живлення | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Споживана потужність | 175 Вт (6 Вт у режимі «спином») |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanyo |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Інтерфейси | USB |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1024x768 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴












