Проєктор Б/У SANYO PLC-SW36
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: PLC-SW36
+380 (68) 800-85-00
Менеджер
- +380 (93) 733-97-72Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Інтерфейси
Виходи: VGA, аудио mini jack Входи: VGA, S-Video, композитний, компонентний, аудіо mini jack, аудіо RCA Інтерфейси: RS-232Додатково
Вбудовані гучномовці: 1 x 0.8 ВтОсновне
Тип пристрою: LCD x3 Клас пристрою: портативний Реальна роздільна здатність: 800x600Габарити
Розміри (ШxВxГ): 270x78x190 мм Вага: 2.2 кгЗображення
Світловий потік: 1500 люмен Корекція трапецеїдальних спотворень: є Підтримувані системи мовлення: PAL, SECAM, NTSCЛампа
Термін служби лампи: 2000 годин Кількість ламп: 1Проєкція
Проєкційна відстань: 1.3 - 6.5 м Розміри по діагоналі: від 0.86 до 5.08 м Масштабування оптичне: 1.2x| Тип | |
|---|---|
| Сфера застосування проєктора | презентації |
| Зображення | |
| Технологія формування зображення | LCD |
| Роздільна здатність (реальна) | 800 x 600 SVGA 4:3 |
| Яскравість | 1500 ANSI люменів |
| Контрастність | 400:1 |
| Лампа | |
| Тип лампи | UHP |
| Ресурс (яркий) | 2000 год. |
| Об'єктив | |
| Об'єктив | ручне zoom, ручне фокусування |
| Габарити та вага | |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 7.8 см |
| Глибина | 19 см |
| Вага | 1.9 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanyo |
| Клас пристрою | Портативний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 800x600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴












