Проектор Б/У HITACHI CP-RS50
2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: RS50
+380 (68) 800-85-00
Менеджер
- +380 (93) 733-97-72Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Інтерфейси
Входи: VGA, S-Video, композитний, аудіо mini jack Інтерфейси: RS-232Додатково
Рівень шуму: 38 дБ Вбудовані гучномовці: 1 x 1 ВтОсновне
Рекомендована сфера застосування: для офісу Тип пристрою: LCD x3 Клас пристрою: портативний Реальна роздільна здатність: 800x600Габарити
Розміри (ШxВxГ): 285x73x201 мм Вага: 2.2 кгЗображення
контрастність: 300:1 Підтримка форматів вхідного сигналу: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i Світловий потік: 1500 люмен Корекція трапецеїдальних спотворень: є (вертикальна) Підтримувані системи мовлення: PAL, SECAM, NTSCЛампа
Потужність лампи: 165 Вт Тип лампи: UHB Термін служби лампи: 2000 годин Кількість ламп: 1Проєкція
Діафрагма: 1.65 Проєкційна відстань: 1.45 - 7.4 м Розміри по діагоналі: от 1 до 5.08 м Масштабування цифрове: 4x Частота рядків: 15 - 91 кГц Частота кадрів: 50 - 120 Гц| Зображення | |
|---|---|
| Технологія формування зображення | LCD |
| Роздільна здатність (реальна) | 800 x 600 SVGA 4:3 |
| Яскравість | 1500 ANSI люменів |
| Контрастність | 400:1 |
| Лампа | |
| Тип лампи | UHB |
| Ресурс (яркий) | 2000 год. |
| Габарити та вага | |
| Ширина | 28.5 см |
| Висота | 7.3 см |
| Глибина | 20.2 см |
| Вага | 2.2 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Клас пристрою | Портативний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 800x600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴












