Проєктор Б/У SANYO PLC-XU47
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: XU47
+380 (68) 800-85-00
Менеджер
- +380 (93) 733-97-72Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Інтерфейси
Виходи: VGA, аудио mini jack Входи: VGA, S-Video, композитний, аудіо mini jack, аудіо RCA Інтерфейси: USB (тип B), RS-232Додатково
Вбудовані гучномовці: 1 x 1 ВтОсновне
Рекомендована сфера застосування: для офісу Тип пристрою: LCD x3 Клас пристрою: портативний Реальна роздільна здатність: 1024x768Габарити
Розміри (ШxВxГ): 298x71x218 мм Вага: 2.7 кгЗображення
контрастність: 450:1 Підтримка форматів вхідного сигналу: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i Світловий потік: 2000 люменів Корекція трапецеїдальних спотворень: є (вертикальна) Підтримувані системи мовлення: PAL, SECAM, NTSCЛампа
Потужність лампи: 200 Вт Тип лампи: SHP Термін служби лампи: 2000 годин Кількість ламп: 1Проєкція
Діафрагма: 1.7 - 1.9 Фокусна відстань: 26.7 - 32 мм Проєкційна відстань: 1.3 - 10 м Розміри по діагоналі: от 0.83 до 7.59 м Масштабування цифрове: 49x Частота рядків: 15 - 100 кГц Частота кадрів: 50 - 100 Гц| Тип | |
|---|---|
| Сфера застосування проєктора | презентації |
| Зображення | |
| Технологія формування зображення | LCD |
| Роздільна здатність (реальна) | 1024 x 768 XGA 4:3 |
| Яскравість | 2000 ANSI люменів |
| Контрастність | 450:1 |
| Лампа | |
| Тип лампи | UHP |
| Об'єктив | |
| Об'єктив | ручне zoom, ручне фокусування |
| Габарити та вага | |
| Ширина | 29.8 см |
| Висота | 7.1 см |
| Глибина | 21.3 см |
| Вага | 2.7 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanyo |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Інтерфейси | USB |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1024x768 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴











