Бренд
Vision
Модель
SP-1600
Тип продукту
Акустичні системи
Стан/Клас
Б/у
Рекомендоване застосування
Універсальна
Вихідні звукові канали
2.0 каналу
Підсилювач
Вбудований
Номінальна RMS-потужність
50 W
Еквалайзер
Немає
Технологія під'єднання
Дротова
| Підходить для зовнішнього використання | - |
| Колір товару | Білий |
| Світлодіодні індикатори | Немає |
| Регулятор гучності | Цифровий |
| Plug & Play | Да |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Вихідні звукові канали | 2.0 каналу |
| Розміщення колонок | Floor, Tabletop/bookshelf, Wall-mountable |
| Місце колонки | Супутник |
| Наявність драйверів | 2 |
| Твітер | Да |
| Вуфер | Да |
| Діаметр високочастотного динаміка | 1 " |
| Діаметр низькочастотного динаміка (імперський) | 4 " |
| Кількість твітерів | 2 |
| Кількість вуферів | 2 |
| Тип колонок | 2-смугова |
| Підсилювач | Вбудований |
| Номінальна RMS-потужність | 50 W |
| Диапазон частот | 75 - 20000 Hz |
| Повний опір | 8 Ω |
| Чутливість | 85 dB |
| Технологія під'єднання | Дротова |
| Роз'єм живлення | Да |
| Ширина | 160 mm |
| Глибина | 150 mm |
| Висота | 240 mm |
| Вага | 3300 g |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vision |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴









