Блок живлення HP 20V-14A-280W- 7.4x5.0 мм. 280W-1050 грн блок живлення,
блок живлення Стан:б.у — роз'єм: 7.4x5.0 мм Кабель живлення до комплекту не входить
З кабелем живлення +70 грн —
Блоки всі перевірені не ремонтовані, оригінальні, і дає на перевірку 14 днів — знижки для гуртових клієнтів. - Відправляємо Новою поштою/Укрпошта/Meest Express у всі міста України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Сила струму | 14 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴









