Оригінальний акумулятор Apple A2113
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: A2113
+380 (68) 800-85-00
Менеджер
- +380 (93) 733-97-72Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея Apple MacBook Pro 16 A2141 (2019)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 8790 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 99.8 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.36 В |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Стан | вживані |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Знос:
0-20%-1500грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 8790 мА/год |
| Напруга акумулятору | 11.36 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Потужність | 99.8 Вт/год |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴








