Lenovo USB+pin 20V, 135w
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lenovo135w
+380 (68) 800-85-00
Менеджер
- +380 (93) 733-97-72Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан: Б/К — Мережевий кабель до комплекту не входить. З кабелем живлення Оригінал європейська вилка +65 грн Для гуртових покупців ціни договорені! Блок живлення Lenovo USB + pin 20 V, 135 W — 450 грн Стан: Б/У — Блоки всі перевірені не ремонтовані, оригінальні та дають на перевірку 14 днів — знижки для гуртових клієнтів. - Відправляємо Новою поштою/Укрпошта/Meest Express у всі міста України. Є великий вибір заряджань, дивіться інші свої оголошення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 6.75 A |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Тип роз'єму | USB+pin |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Сила струму | 6 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 6.75 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴









