Оригінальний акумулятор Apple A1965
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: A1965
+380 (68) 800-85-00
Менеджер
- +380 (93) 733-97-72Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний акумулятор Apple A1965 призначений для використання з ноутбуками MacBook Air 13 дюймів 2018–2020 років випуску (моделі A1932 та A2179).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 4379 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 49.9 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.40 В |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Стан | вживані |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
Знос:
0-20%-1500грн
- Сумісність: розроблений спеціально для моделей MacBook Air 13'' A1932 (Late 2018, 2019) та A2179 (Early 2020)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4379 мА/год |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
| Потужність | 49.9 Вт/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴








