Електросамокат Segway Ninebot KickScooter E2 (051401E)
11 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 051401E(1)
+380 (68) 800-85-00
Менеджер
- +380 (93) 733-97-72Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електросамокат Segway Ninebot KickScooter E2 — це модель початкового рівня, орієнтована на короткі міські поїздки («остання миля»).
Технічні характеристики
- Максимальна швидкість: до 20 км/год.
- Запас ходу: до 20 км на одному заряді (за ідеальних умов).
-
Максимальне навантаження:-90 кг
- Потужність двигуна: номінальна 220 Вт
- Колеса: 8,1-дюймові порожнисті шини (inner hollow tires), які не потребують підкачування та стійкі до проколів.
- Вага електросамоката 15кг
- Гальма: переднє електронне та заднє барабанне гальмо.
- Дисплей: 2,8-дюймова панель керування для відображення швидкості та заряду.
- Захист: стандарт вологозахисту IPX4 для корпусу та IPX6 для батареї
- Вітринний варіант,дефект незначні потертості по корпусу,є фото для перегляду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Segway |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Діаметр колеса | 8.1 мм |
| Вага | 15 кг |
| Потужність електродвигуна | 220 Вт |
| Стан | Вживані |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 000 ₴












