



Б\В Блок живлення HP 90W 7.4x5.0 кутовий
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: CA57
+380 (93) 134-37-42
Менеджер
- +380 (93) 733-97-72Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики TPC-CA57:
Вихідна напруга: 19,5 В.
Сила струму: 4,62 А
Потужність: 90 Вт.
Роз'єм: 7,4 x 5,0 мм (кутовий штекер з голкою всередині).
Сумісність
Моноблоки: Серії HP ProOne 400 G2, Pavilion 23-r010, Slimline 270.
Ноутбуки: HP EliteBook (наприклад, 8440, 8460p, 8560p), ProBook (6460b), HP ENVY DV7.
Монітори: Деякі ігрові монітори серії HP Omen
Кабель живлення +65 грн
Стан Б/В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



