



Блок живлення HP 120W 7.4x5.0
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: TPN-LA18
+380 (93) 134-37-42
Менеджер
- +380 (93) 733-97-72Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики:
Потужність: 120 Вт.
Вихід (Output): 19,5 В при 6,15 А.
Вхід (Input): 100-240 В, 1,7 А, 50-60 Гц
Роз'єм: 7,4 мм x 5,0 мм (з центральним піном)
Сумісність:
Ноутбуки: HP Envy 15/17, HP Omen 15, HP EliteBook 8560w/8460w, HP ZBook 15/17 G7, серія HP Pavilion Gaming.
Моноблоки: HP Pavilion All-in-One 24/27 (наприклад, 24-xa, 27-d серії).
Док-станції: HP USB-C Dock G5, HP Thunderbolt Dock 120W G2.
З кабелем живлення європейська вилка +65 грн
Cтан Б/В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



